Google'ın her aramada robot testi yapması

Google belli sayıda aramadan sonra şu "resimdeki merdivenleri bulunuz" gibisinden robot testini çıkarıyor karşıma. Bir yerden sonra sürekli çıkıyor, her aramada.

DNS, IP değiştirme, Chrome'u silip tekrar yükleme işe yaramıyor. Uzantıları (4 adet) pasifleştirdim yine kâr etmedi. Tüm uzantıları gizli modda da aktifleştiriyorum, gizli modda hiçbir sorun çıkmıyor.

Bu durumda sorun benim Google hesabımda mı? E öyleyse sorunu nasıl çözeceğim?

Bu arada başka bir hesaptan girdim, sorun yok gibiydi, aynı uzantıları orada da kurdum yine sorun çıktı. Sonra komple kaldırdım sorun devam etti. (Bu son dediklerim tesadüf de olabilir, belki uzantı kurmasam da 20-30 aramadan sonra aynısı olacaktı veya uzantıyı bi kere kurunca silsen de zararı geçmiyor.)

Ek bilgi: Aynı hesap telefonda da var ve hiç böyle bir sorun olmuyor.

İşin içinden çıkamadım...

@false pretension, valla bilemedim, diğer resimde programlar var onlardan biri olabilir mi?

screenshottaki ip'nizi gizleyiniz.

kullandığınız alette ip'nizi değiştiren birşey olabilir mi?
  • false pretension  (05.12.21 23:06:31)
vpn falan mı açık

  • jelly bear  (05.12.21 23:19:30)
@jelly bear, yukarıda bahsettiğim uzantılar arasında vpn de var, sonuç değişmiyor

  • istambul  (05.12.21 23:22:02)
Zombi olmuşsun

  • karincaezmezuo  (05.12.21 23:51:59)
Çok büyük ihtimalle bilgisayara zararlı yazılım bulaşmış. Tüm uzantıları kaldırıp, (bkz: malwarebytes) kurup taratmanızı öneririm.

Edit: malwarebytes zaten varmış, aktif mi? Tarama yaptınız mı?

Edit 2: Aslında açıklamada size ipucunu vermiş, sıkıntı büyük ihtimalle bir eklentiden kaynaklanıyor.
  • hayirsiz  (06.12.21 00:09:00 ~ 00:10:49)
programlarda birşey görünmüyor. size tavsiyem eklentileri iptal edin tekrar deneyin. ayrıca başka bir browser yükleyip ordaki ip'niz ile bu ss'deki browserdaki ip'nizle karşılaştırın.

eğer ip'lerde yine de aynıysa ve temiz browserda da aynı şey oluyorsa internetinizin müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın ve size farklı bir ip vermesini isteyin.
  • false pretension  (06.12.21 01:55:34)