[]

Bluetooth kulaklık önerisi (300-500₺)

Sıfır kablolu kulakiçi olanları kastediyorum sadece.

En f/p olanları hangileridir?


 
bir arkadaşım (bkz: taotronics soundliberty 53 pro) önermişti, aldım "fiyatına göre" memnunum. Tizleri kötü gelmişti EQ ile biraz çözdüm. Metroda iş görüyor (noise cancelling falan yok tabii) telefonla konuşurken hiç beklentim yoktu ama birkaç denedim, rüzgarsız havada arkadaşlar iyi dedi, kullanabildim.

Bu kadar paraya bu kadar köfte. İyi kablolu kulaklıklarımla karşılaştırırsam kötü tabii ama tws ve 300 lira diyince güzel.
  • nhk ni youkosu  (05.12.21 23:54:58 ~ 23:56:26) 
@nhk, sanırım kablolunun eşdeğeri için 2x-3x fiyatına yönelmek gerekiyor değil mi? ben de jbl kablolu var 500 civarına almıştım. aynı kalite için heralde airpods vs oralar bakmak lazım değil mi?


  • avatar is back  (06.12.21 00:20:18) 
Haylou GT1
133 TL ye aldım 1 hafta önce, ancak şimdi fiyatı yükselmiş.

  • faithless  (06.12.21 01:19:28) 
başka bluetooth kulaklık denemedim ama sürekli model değiştiren güvendiğim bir arkadaşım var, o jabra'nın elite 75-85 modellerini sevmişti, sony'i o kadar sevmemişti sanırım. Bunlar hep 1000+ lira tabii.

Airpods'un düz olanı tahminen kablolu olanına benziyordur, mesela kablolu earpods 200 liraya çok f/p ürünüydü bence ama 1400 liraya airpods gereksiz olabilir.(3.nesli 2500 olmuş oha, prosu daha da yüksek) Jabra veya Sony daha iyi ses verir diye tahmin ediyorum.
  • nhk ni youkosu  (06.12.21 01:41:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.