mackolik'e alternatif ne kullanıyorsunuz?

selamlar

flashscore artık kafayı yedi iyice.

www.flashscore.com

emre'yi başak'ta stoper gibi gösteriyorlar mesela şu anda. bu tarz çok hataları var son zamanlarda.

alternatif ne kullanabilirim? aradığım tek özellik basit ve sade bir ara yüzü olması.

mersi.

sofascore, hem renklerini fontlarını seviyorum hem de maçta hangi dakikada kimin atak yaptığını ve bu atağın tehlike seviyesini gösteren bir grafik sistemi var, bu da izlemediğim maçlarda oyunun nasıl geçtiğini, kimin kontrolünde geçtiğini anlamamı sağlıyor

encrypted-tbn0.gstatic.com

bu grafikte mavi çubuklar totthenam ın atak sayıları, çubukların yüksekliği de tehlike dereceleri, maçın sonuna doğru liverpool kontrolü eline alıp totthenamı darlamış
  • freebird5406_2  (05.12.21 16:07:02 ~ 16:15:09)