Almanya Brezilya maçı

7 1 biten maçtan bahsediyorum. 2002 Dünya Kupası'nın çoğu maçını canlı izlemiş biriyim. Brezilya'yı efsane olarak biliyorum. Bu maçta Brezilya nasıl bu kadar ağır yenildi? Bu maçın analizi nedir?

Maçı canlı izlemiştim tvden. Gördüğüm Brezilya'da adamlar hem kendilerini çok iyi zannediyorlardi fakat aslında o kadar kaliteli bir kadroları yoktu bu sebeple şoka girdiler oyun ritimlerini bile degistiremeden 7 tane yediler hem de Almanya çok basit ve hızlı oynadı. Brezilya goygoy yaparken Almanya çaktı geçti. Hayatta unutamayacağım bir maç oldu. Hatırlattığın için teşekkürler

  • lion de la Turquie  (05.12.21 01:43:50)
(bkz: david luiz)

  • baldur2  (05.12.21 02:28:55)
Thiago Silva cezaliydi, yerine Dante oynadi. Dante de o aralar Bayern stoperi, tecrubeli, basarili adam ama tutmadi iste o mac. Neymar da zaten cezali, sakat bir seydi, yoktu. Evsahibi olarak baskiyi kaldiramadilar oyuncular, diger taraftan Arjantin geliyordu, Arjantin-brezilya finali geliyor diye stres yaptilar. Nitekim tum Brezilya halkinin korkusu Brezilyadaki sampiyonayi Arjantinin kazanmasiydi, cok buyuk fiyasko olarak goruyorlardi bunu ama oncesinde daha kotu bir skandal baslarina geldi.

  • neverletyougodown  (05.12.21 12:16:27)
Yıllar geçti ama hala youtubeda ara ara izlerim. Beni en çok etkileyen birkaç maçtan birisidir bu.

Bu derece fark olmasının nedeni senin dediğin gibi brezilyanın kendisini efsane zannetmesi, kendi evinde favori olduklarını zannetmeleriydi. Gerçekte ise tırışkadan bir kadroları vardı. Forvet oynayan fred Almanya b takımında bile kendisine yer bulamazdi

almanya kadrosu ise en formda donemlerini yaşayan Üstün oyunculardan kuruluydu. Alman disiplini de eklenince deplasman falan dinlemediler, takır takır attilar. Hatta bir ara antrenman maçı havası aldı, çok ilginç maçtı
  • dafuq  (05.12.21 12:27:22)