[]

Kings of Conveinence Benzeri Müzikler/Gruplar?

SB.

Tüm duyuruları taradım, yazdıkları grupları bi deneyeyim derken şuan o yee yeee tadında bir tınıya maruz kalınca pes ettim:)

"Easy listening" her türlü öneri olur. Kafa dinlemelik, şarapla mumla eşlik etmelik:)

Teşekkürler!...

 
beirut
feist
belki tame impala biraz.
  • baldur2  (05.12.21 02:33:31) 
Kommode eirik'in diğer grubu,
Whitest boy alive erlend'in diğer grubu.
Alternatifleri yine kendileri:(
  • ykyt  (05.12.21 06:41:45) 
Oi va voi
Nouvelle vague
Damien rica
Glen hangsard
  • kablelvuku  (05.12.21 07:39:27) 
Charlie Cunningham
Andrew Bird

  • cofactor  (05.12.21 11:39:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.