[]

Hangi Kırmızı Şarap?

SB.

Tercihen 200-350tl bandında, yumuşak içimli.
Carrefour/ Macrocenter'da bulunan :)

Teşekkürler

PS. Alkol sağlığa zararlıdır

 
Chamlija felix culpa'nın pinot noir'ı hafif içimli ve meyvemsi bir şarap(şirince şarabı gibi bişey değil tabii). Şarap çok seven biri değilim ama bunu beğeniyorum. Karfur macro'da bulamazsan metro'da kesin bulursun :)


  • Bruce  (04.12.21 01:49:09) 
Teşekkürler @Bruce.

Metro'ya gidebilsem hiç mesele yok ztn ama bulunduğum yere çok uzak :)

Chamlija'yu çok duydum ama hiç denememiştim, bir şans verelim.
  • dreamnesiac  (04.12.21 02:02:42) 
LA Consensus ve Sevilen 900

Tam fiyatlarini hatirlamiyorum ama fiyati nisptene yuksek itibarli Turk saraplari ikisi de.
  • la lykia  (04.12.21 12:44:22) 
terrazas malbec.
dolgun ve lezzeti bir saraptir. bana gore yumusak icimlidir:) icmeden 2-3 saat once acip havalandirin, daha da guzel olur.

  • 65 derece  (04.12.21 19:47:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.