[]

Dolumu dert olmayan yazıcı+scanner tavsiyesi

Renkli hiç kullanmıyorum ve kullanım yoğunluğum çok az. Tek kriterim mürekkep alıp dolum yapabileceğim bir yazıcı arıyorum. Evde ucuz bir HP var kullanmasam bile kartuş kuruyor vs zırt pırt kartuş değiştirmekten gına geldi ucuz da değil hap kadar mürekkep (2ml) kartuşa 15 euro para istiyorlar nerden baksak. Hatta birinde kartuşu yan sanayi bir tane ile değiştirdim kalibrasyon yaparken mürekkebi bitti(6 sayfa çıktı veriyor her söküp taktığımda). Bu yazıcıyı sevmediğim birine hediye etmeyi düşünüyorum.
Fiyat olarak da yazıcı işte, fotokopi makinesi almıyorum ona göre bir şeyler önerin işte:) 
Epson L3060.


  • OrangeYellow  (04.12.21 01:51:11) 
HP Smarttank kullanıyorum, memnunum.

Şişeyle doluyor.
  • kaptankedi  (04.12.21 22:21:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.