şu input'a göre bir başlık bulamıyorum

merhabalar,

fotoğrafta görülen input'a uygun bir başlığı nereden bulabilirim?

başlık bir kabloya takılacak, bu kablo da adaptör çıkışına bağlanıp amfiyi besleyecek.

teşekkürler.

imgyukle.com

bulamazsan elektronijkçiye götür bulabildiğin soketlerden birini taksın.

hatta adaptörü de halletmiş olursun böylece.
  • killerbee  (03.12.21 15:29:20 ~ 15:30:56)
5,5 x 2,5 da olabilir, 6,3 x 3,0 da olabilir. Fotodan ölçüyü anlamak mümkün değil.

Ya kumpas ile çapı ölçüp öyle belirleyeceksiniz, ya da cihaz çok büyük değilse yanınızda götürün.

Elektronik ekipman satanlarda bulunur, 5,5 ise bir milyoncularda bile olabilir.

Bak şimdi aklıma geldi, cihaz taşıncak gibi küçük değilse, sakız ile delikten kalıp alıp kuruduktan sonra yanınızda götürüp aynı çapta fiş bakılabilir.
  • John Bloor  (03.12.21 15:30:34)
hocam dediğim şu, nasıl 100 çeşit adaptör varsa, bi o kadar da erkek ve dişi jack var.

yani şundan.

mcdn01.gittigidiyor.net

hani sen uygun erkek jack bulamadım dedin ya,

işte götür elektronikçiye, uygun bir dişi jack lehimlesin.

aynı şekilde adaptöre de uygun erkek jack lehimlesin oldu bitti.

hem istediğin özellikleri söyleyince elektronikçi de ona göre malzeme kullanır aynı olay başına gelmez.

bu konularda bilgim yok ama 16.5 amper az buz bişey değil 16 amper kablo bile acayip kalın oluyor.
  • killerbee  (03.12.21 18:51:01 ~ 18:53:48)
(diğer cevabımı yanlışlıkla sildim)

@killerbee:

anladım sanırım şimdi. telefon açıp soracağım bakalım yaparlar mıymış?
  • filteria  (03.12.21 19:20:57)