Mekanik klavye önerisi

selamlar,

mekanik klavye almak istiyorum. oyun için de, kendi işlerim için de kullanmayı planlıyorum.

estetik görünümü biraz öenmli benim açımdan.
www.hepsiburada.com

keychron'lara bakıyorum. ama kararsız kaldım bir yandan.

razer'lara baktığımda onlar da çok cafcaflı geliyor.

biraz estetik görünmesini tercih ediyorum aslında.

keychron k3 ultra slim'ler çok hoşuma gidiyor ama onlar da türkiye'de yok sanırım.

bütçe de maksimum bu seviyelerde olacak şekilde ne önerirsiniz?

www.amazon.com

şunun tr'ye gelişi var
  • duyurukullanıcısı  (03.12.21 13:57:36)
klavyeye 2000 lira vermek bana çok fazla geldi. tabii logitech'in bile düzgün bir klavye-fare setini aldığınızda 1000 lira para veriyorsunuz artık

klavye güzelmiş bu arada
  • co2s2  (03.12.21 14:02:37)
@duyurukullanıcısı, çok sağol iyiymiş bu mevzu da ya.

k4'ü gördüm orda da, numpadi olması daha mı iyi olur acaba
  • tchuck  (03.12.21 14:09:38)
kbdfans.com

Uğraşırsan kendi klavyeni yapmak da bir opsiyon. Bana uğraşılacak iş gibi gelmiyor ama arkadaşların hepsi kendi klavyesini kendisi yaptığı için bahsedeyim dedim, meraklısını saran bi hobi gibi.

Hem de işte keypad lazım olursa yapıp takarsın yanına.
  • plutongezegendegilmi  (03.12.21 14:21:36)
Her gören klavyeyi soruyor.
ibb.co

xtrfy.com

Görüntü önemli dediğin için verdim.
Varmilo modelleri daha da ufak ve daha güzel olabiliyor. Ama pahalılar.
  • bana kedicik derdi  (03.12.21 16:51:39)
keychron k2 kullaniyorum. macbook icin cok guzel bir klavye. sarji uzun gidiyor ve tasarimi cok guzel.

ancak yuksek bir klavye, eger bilek probleminiz varsa slim almanizi oneririm. bir arkadasim iade etti cunku bu sebepten.

ben inanilmaz memnunum. bu arada 90 dolar klavye amerikadan birine getirebilirseniz. 2000 nedir ya vallahi yazik gunah.
  • antikadimag  (04.12.21 18:41:33)