laptop soğutucu

render falan atarken baya ısınmaya başladı bilgisayar çok seçenek olduğu için de seçemedim.

ne almam lazım?

render zaten kastıran birşey. laptop soğutucuların çok işe yarar olduğunu düşünmüyorum çok para ödemek lazım iyi bir soğutucuya.

temizlik yaptırıp macunları yeniletin ama garantili bir yer olsun mümkünse. ayrıca teslim ederken ram çıkartırdım ben olsam. çalınıyor. 16 gb ram'li pc'im 8'e düşürülmüş. ve çok geç fark etmiştim bu durumu.

fan temizliği de işe yaramazsa yada bilgisayarcı böyle diyorsa başka çözümler aramak gerek. şunu da alabilirsiniz: urun.n11.com
  • baldan kaymak  (02.12.21 21:38:49 ~ 23:54:21)
şu videoyu izlemiştim zamanında, sana özetleyeyim:
www.youtube.com

laptop soğutucuları 3 derece farketmiş maksimum, adam piyasadaki en kaliteli alternatifleri test etmiş.

önerisi, soğutucu almak yerine, laptopa yükseltici almak. yani doğrudan masa üzerinde kullanmak yerine altı da hava alacak biçimde bir yükselticide kullanırsan zaten bu soğutuculara denk bir ısı düşüşü elde ediyorsun.

herhangi bir alışveriş sitesinden şu tarz birşey alıp kullanabilirsin, soğutucuya para verme:
www.amazon.com
  • sarahkerrigan  (02.12.21 23:06:58)