[]

Meditasyon Uygulaması (AppStore- IOS)

Meditasyon uygulaması arıyorum.
Puanına göre bir şeyler indirdim ama öneriler varsa süper olur.
Mindfullness içerikli olabilir.
İngilizce/ Türkçe, ücretli/ ücretsiz farketmez.

Çok teşekkürler şimdiden:)

 
Meditopia


  • mutekebbir  (02.12.21 16:12:09) 
en guzeli Calm, hem uyku hem meditasyon. Acil durumlar icin bir kac dakikalik cabuk acil meditasyonlar ve telkinler var. Isyerinde panik atak olmusken tuvalete kosup dinledigimi bilirim.
Headspace de guzel diyenler var ama ben isinamadim.

  • bioverse leo  (02.12.21 19:14:23) 
ben headspace kullanıyorum uzun süredir
çok memnunum

  • superb  (02.12.21 19:19:00) 
Ben patika kullanıyorum iki senedir. Meditopia bana fazla karmaşık geliyor. Daha sade ve amaca yönelik olarak görüyorum Patika’yı. Öneririm.


  • kullanıcıadımbuolsun  (03.12.21 08:52:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.