[]

Müzik CD’si nereden alabilirim?

Arkadaşlar nedenini niçinini soracaksınız, kişisel tercih diyeyim baştan. Ben bazı sevdiğim albümleri Fiziksel formatta, CD olarak toplamak istiyorum. Şöyle kolay kolay bulunamayacak CD’leri bulabileceğim bir kaynak önerebilir misiniz?

D&r falan yetersiz. En azından online storelarında bişey yok


 
akmar - zihni müzik

www.zihni.com

Opus3a - Cihangir

www.opus3a.com
  • dylancash  (02.12.21 15:40:13 ~ 15:47:31) 
kulübe hoşgeldin. kadıköy bu işin fiziksel merkezi.

ama ben dolar 1 küsurlardayken ebay'den düzmüştüm tüm arşivimi. şu an da orası bir derya da, doların hali malum.

ara ara gittigidiyor'a da bak, baya bir alternatif ya da eski cd satıyorlar.

müzik dediğin cd'dir. selam ederim.
  • mermize  (02.12.21 16:05:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.