[]

İstanbul'daki En Düzgün Sinema Salonları (The Matrix Resurrections)

Yeni The Matrix'i nerede izleyelim dostlar?

Avrupa'da Kanyon, Zorlu veya İstinye Park'taki Cinemaximum hala iyi mi? En son Dune'a gidenler İstinyepark Imax'ten şikayet ediyorlardı mesela.

Anadolu'da Hilltown veya Akasya'daki mi iyi? Cinemaximum olmayan bir seçeneğimiz var mı mesela?

 
dune'u hilltown imax'te izledim, istinyepark imax'te olan ışık sorununun bir benzeri orda da vardı tabi ki. sinema olarak ben istinye'yi geçmişte daha çok beğenmiştim.

ben olsam akasya'ya giderdim.
  • a darkness coming  (02.12.21 14:51:36) 
hilltowndan cok memnunum. akasya da guzeldir


  • ala09  (02.12.21 15:37:31) 
Capitol'ün büyük salonu da fena değildi ama son durumunu bilmiyorum, pandemi öncesinden bahsediyorum.


  •   (02.12.21 16:23:52) 
akasya avm de cinemaximum gold class 1 salonundan aldım biletimi
4-5 sıra koltuk vardı salonda bilet alırken ekranda gördüm nasıl bir salon bilmiyorum ama

  • devilone  (02.12.21 18:18:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.