[]

Değişik yemek tarifi...

Birden değişik bi yemek yapasım geldi.

Arada sırada yaptığınız, yemelere doyamadığınız bir yemek tarifi varsa alabilirim.


 
hünkar beğendi severim ben ama zaten kesin biliyosundur, aradığın hardallı ballı tavuk gibi bişey sanırım.

yemelere doyamadığınız deyince hünkar beğendi var. öteki ballı tavuk falan bilmem, öneriyorum sanıp yapma, yapıp beğenmezsen de bana bişey deme.
  • killerbee  (02.12.21 14:32:20 ~ 14:36:40) 
cafedelites.com
Baharatlı yemek seviyorsanız şu tarifi deneyin ve tarifteki baharat miktarlarını kesinlikle azaltmayın, elinizi korkak alıştırmayın.
(Baharatlardaki iki çeşit chili için acı pul biber ve tatlı toz biber kullanıyorum ben)
  • kobuzchu kiz  (02.12.21 14:39:03 ~ 14:39:48) 
beğendi üzerine top köfteler. üzerine veya yanına domatesli sarımsaklı sos.

beef stragonof olabilir.

aşırı değişik değil ama idare et.
  • xrated  (02.12.21 14:45:29) 
Quesadilla

www.youtube.com
  • faithless  (02.12.21 23:06:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.