[]

basınçlı metal koku şişesi açma

bu febrezze in yada zamanlı oda koku makinelerine takılan içinde basınçlı hava ve sıvı koku olan metal şişeler. nasıl açabiliriz onu. çivi batırsam delsem çok mu basınç var, patlar mı ?

eksiup.com


 
doluyken mi açmayı deneyeceksiniz? öyleyse hiç denemeyin, basıncı yüksektir ve patlar. hatta çivi ile delerken kıvılcım vs. çıkarsa (ki metal sürtünmesinden çıkması mümkün) çok zarar verir. yapmayın.


  • shadowfollower  (02.12.21 14:01:43) 
bomba gibi patlamaz da, bir anda o delikten tüm sıvı fışkırmaya başlar. amaç nedir ?


  • orpheus  (02.12.21 14:26:38) 
amaç içindeki kokuyu başka yerde (açık ağızlı bir koku şişesinde) kullanmak ama olmuyor galiba. sıka sıka da boşaltılacak gibi değil.


  • cptxxx  (02.12.21 16:03:59) 
açık agızlı koku şişesinde kullanamazsın. aeresol amaçlı olduğu için yüksek miktarda alkol içerir ve birkaç saat içinde tümü buharlaşır.


  • orpheus  (02.12.21 19:38:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.