[]

amazon fba ve ingiltereye ürün gönderip satmak hakkında

merhaba. ingiltere'ye yaklaşık olarak 500 paketlik her biri 2kg olan toplamları 1 ton olan ve toplamları çamaşır makinesi kutusu kadar yer kaplayacak ürün gönderip orada satmak istiyorum.

ancak internetin her yerini aramama rağmen ortalama bir, amazon lojistik-kargo ücretine erişemedim. ortalama olarak tr çıkışlı uk varışlı dediğim ağırlık ve hacimde bir ürünün gönderimi kaça patlar acaba bana?

bunun dışında amazon haricinde, orada kiralayacağım amazon deposuna kendim daha uygun gönderebilir miyim? çinden dünyanın herhangi bir yerine gemiydi uçaktı tonla seçenek var ama from tr to uk için bişey bulamadım. (gemi de olabilir)

yardımcı olacaklara teşekkürler.

not : her bir ürünün satış fiyatı 250-280tl (15-17£) olacak. amacım buna değecek bir yöntem bulmak

 
İnternete uluslararası taşımacılık yazsan hatta İngiltere-Türkiye nakliye yazsan çıkan firmaları telefonla ararsan bulunur aslında.


  • etna  (02.12.21 00:05:39) 
@etna evet hocam amazona mail attım ayrıca yarın 1-2 yeri de arayacağım da hayatımda bilip etmediğim şeyler olduğu için fikir arıyorum. Yani 300-500$ mı 7000$ mı aralığı bile bilmiyorum ki. Tecrübesi olanlardan fikir almak iyi olur diye düşündüm.


  • avatar is back  (02.12.21 00:08:35) 
Bahsettiğimiz ölçülerdeki yük,panelvan yükü gibi duruyor.Facebookta “uluslararası minivan transportçuları platformu” diye bir grup var.Oraya yazsanız altına baya çözüm önerisi/teklif gelir.Kağıt-kürek işlemlerini de onlar iyi bilir muhtemelen.


  • arenas  (02.12.21 11:35:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.