Beyaz örgülü külotlu çorap nerede bulabilirim?

Mümkünse biraz kalın olmalı. Yani bacak çok seçilmesin, öyle beğeniyorum.
Direkt link atabilir misiniz? Geçen bir mağazada gördüm 150 dedi. Çok geldi ama bulamıyorum diye alayım bari dedim, saat 10u geçmiş kart geçmedi orda kaldı gidemedim de bir daha. Bu fiyatlar normal mi?

www.hizliresim.com

Ya da biraz ince diyelim, örgüler kapalı gözüksün diye büyük beden mi almalı yoksa örgü araları açılınca daha güzel duruyor da tam bedeninde veya küçüğünü mü almalı?

Teşekkürler.

Ayni modelin baska rengini iki uc sene once pentiden almistim

  • ala09  (02.12.21 00:08:13)
@ala09, belli bir adı var mı bunların? 3 penti gezdim yoktu. İnternetten alayım diyorum ama ne diye aratmam lazım?

  • ananiyimioguz  (02.12.21 10:54:32)
triko külotlu çorap diye arayınca bir şeyler çıkıyor. Tam beden alın, büyük gevşek durabilir ve rahat olmaz; küçük zaten hiç rahat olmaz, özellikle bel ve ağ kısmı.

  • kobuzchu kiz  (02.12.21 11:02:20)