[]

orijinal galxy s7 bataryası nereden bulabilirim ?

Merhaba, telefonumun bataryası değiştiği için batarya arayışı içerisindeyim. İnternette sahte ürünler de çok fazla. Yetkili servise gidip ben batarya istiyorum desem verirler mi ? Teşekkürler.
 
Yetkili serviste s7 bataryası olacağını sanmıyorum. Desi markası 3. parti bataryalar arasında en güvenilir olandır. orijinali aramaya devam et ama desi de aklında bulunsun, muhtemelen bulamazsın çünkü.


  • Bruce  (01.12.21 01:15:18) 
desi denedim ısınma problemi yaptı. şarj olurken telefonum çok ısındı.


  • funl  (01.12.21 01:21:43) 
tek batarya satmayabillirler ama değiştirirler. Ben geçen yıl mecidiyeköydeki resmi servisine 290 liraya mı ne değiştirtmiştim. (ellerinde vardı yani) Sonra telefonu anneme verdim gayet güzel kullanıyor şimdi.


  • nhk ni youkosu  (01.12.21 01:51:32 ~ 01:52:23) 
geçen hafta note 8 batarya için yetkili servisi aradım. 310 lira işçilik dahil fiyat verdiler. ben de gittim mekana, baya kurumsal devasa bi yerdi zaten, en azından benim gittiğim destech bilişim öyle. 1 saatten kısa sürede halloldu. internetten bakıyorum, abidik gubidik tamircilere soruyorum en az 250-300 diyorlar. bir de garanti yok bişiy yok. onu da geçtim nasıl bişi takıyorlar o da belli değil. en kötüsü note 8'lerin arka kapak açması sıkıntı, takması da öyleymiş. onu da çat diye yapmışlar, sevdim.

yaani note 8 için varsa s7 için de vardır, arayın sorun.
  • posthuman  (01.12.21 14:19:09) 
riske girebiliyorsaniz n11'den cikma batarya satin alabilirsiniz. ben p2 icin aldim ilk gunku pil gibi cikti.


  • aokp  (01.12.21 19:05:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.