siyah dökme çay önerisi ?

ofis icin caykur organik siyah cay 500 gr olan paketlerden aliyordum uzun zamandir ve cok memnunum, ancak fiyatlari ucmus durumda :) uygun fiyatli ve memnun kaldiginiz cay onerileri nelerdir acaba ?

Lipton doğu karadeniz ve çaykur Tiryaki iyidir.

  • diazepam  (29.11.21 12:46:22)
lipton extra dem içiyorum bir süredir, beğendim. Çaykur'u boykot etmeye başlamadan önce de favorim Turist Çayı idi.

  • prole  (29.11.21 12:46:35)
dogadan gizli bahce.

gecen hafta ankara'da bir gross marketten kiloluk paketi 27 liradan aldim. bugun yarin tekrar gidecegim fiyat guncellemesi gecerim.
  • duyulmasi gerektigi kadar  (29.11.21 12:49:22)
lipton profesyonel harman fena değil. fiyatını bilmiyorum.

  • sutlu nescafe  (29.11.21 12:50:48)
çaykur tiryaki ya da turist çayı güzeldir.

  • jelly bear  (29.11.21 12:57:44)
Çaykur kamelya (mavi paket) ve çaykur filiz (kırmızı paket) bunları 1e1 oranda harmanlayınca güzel oluyor

  • freebird5406_2  (29.11.21 13:06:19)
Çaykur filiz. Uygun fiyatlı değil (Kilosu 40 tl civarında geziniyor) ama lezzetli epey.

İnternette veya alışveriş uygulamalarında alışveriş indirimi, kampanyayla vs. bulursan daha uyguna getirirsin.
  • chicha_v2  (29.11.21 14:10:55)
uygun fiyat mı bilmem fakat Özçay Çay Koop. nin tüm çayları organiktir. Bence TR deki en iyi çay işletmesidir.
TR de fazla bilinmez. en iyi çaylarını İngiltereye ihraç ediyorlar.
80 li yılların sonunda yörenin (eski) "devrimci abi" ileri gelenlerinden 5-6 köyün bir araya gelerek kurdukları bir kooperatiftir diye biliyorum... :-)
TR deki en iyi / organik çayları ürettikleri için, kimyasal kullanmadıkları için, kooperatif üyelerinin çocuklarına burs verdikleri için, kooperatif üyelerini işletmede çalıştırdıkları için... desteklenmelidir.
  • ankarakecisi  (29.11.21 19:54:59)