kadıköy meyhane önerisi

merhaba şehir dışından misafirim geldi. meyhaneye götürmek istiyorum. ama hesapta hem sürpriz yaşamamak hem de saçma bir hizmet almamak adına nereleri önerirsiniz? kadıköy olması mühim sadece.

(bkz: güneşin sofrası meyhane) vardı.

güzel şeyler söyleyen çok kişi var ama kötü detaylar yazanlar da var. bir seçenek olarak dursun.

ekim ve kasım ayında entry yazanlar güzel şeyler yazmışlar. diğerleri ise çok aylar ve yıllar önceki yazılar.

google yorumlara da bakmak lazım.
  • la traviata  (28.11.21 17:04:58 ~ 17:06:07)
Benusen

  • since1907  (28.11.21 18:23:53)
müsaade

  • whoosie  (28.11.21 18:54:45)
Gunesin sofrasi veya memleket

  • bradshaw  (28.11.21 19:01:02)
Gecen hafta cmt 10 kisilik grupla “safran” meyhaneye gittik kadikoyde, 7 kisi yabanciydi. Minimum 6-7 farkli meze, her birinden 3er porsiyon siparis ettik, bi 70lik uzun demleme, bi sise rose sarap, bikac bira, 1 20lik ala raki , salgam

Ara sicak pacanga (5 tane), 2 ciger, bi de bisey daha soyledik. Bi de hamsi tava soyledik. 2 ya da 3 firinda helva soyledik bi de. Meyve tabagi da geldi 2 tane ya da 3 tane

2250 verdik.
Fiyatlar ve porsiyonlar iyi. Servis de iyi baya. Rahatsiz edilmece yok, muzik de yok ama.
  • kuehles blondes  (28.11.21 23:22:14)
Yanlış anlamazsanız kadıköy meyhane için çok kötü bir seçenek.
Ne manzaralı meyhane var ne kendine özgü mezesi/servisi olan bir yer.
Kadıköy oldu olası pub ve bar mekanıdır. Meyhanelik bir kaç yer vardır o da göstermelik. İlk kategori Osmanağa yani çarşı tarafındaki leş mekanlar, yaş ortalaması 40+, mafyöz servisler, vasat veya vasat altı mezeler.. bahariye tarafında güneşin sofrası veya zuhal sokağa doğru açılan bir iki mini meyhane var onlar da mekan açısından umutsuz. Modaya doğru çıktıkça şansınız artar ama yine söylüyorum böyle bir konsept yok, Kadıköy bir beyoğlu, osmanbey veya kumkapı, yeniköy değil.
İlla olacaksa 7 masa diyorum.
  • rewlack  (29.11.21 00:13:30)
Geç kalmadıysam Müsaade +1 ama rezervasyon lazım.
Geç kaldıysam da belki başka birine faydası olur.

  • kobuzchu kiz  (29.11.21 02:33:34)