Süperlig Maçlarını Nasıl satın alırız?

Ben digitürke falan üye olmak istemiyorum. Böyle sadece maç izlemek için ayrı paketler var mı? digitürkün bir çok sitesi çıkıyor hangisi gerçek belli değil. Açıkcası arayan numaraları bile belli değil. Sadece maç izleme seçeneği var mı? hangi sitesinden yapıyoruz?

beinconnect ile süper lig paketi alabilirsin.

  • himmet dayi  (28.11.21 12:07:17)
beinconnectten paket alabilirsin.

cihaz vs almana gerek yok. internet üzerinden izliyorsun ya da tv uygulamasından.
  • jelly bear  (28.11.21 12:07:44)
bana sitesinide atabilir misiniz? www.digiturkburada.com böyle bir site var ama doğru mudur?

  • myopati multi minicore  (28.11.21 12:11:55)
www.beinconnect.com.tr

abi google'a beinconnect yazıyorsun ilk çıkan zaten
  • jelly bear  (28.11.21 12:17:40)
teşekkü ediyorum:) ben digiturk diye aratıp duruyordum.

  • myopati multi minicore  (28.11.21 12:19:41)
beinconnect geçenlerde güzel bi kampanyası vardı tüm sezon senelik 170 e aldık aylık 19 tl ye mi ne geliyordu. şurdan bak devam ediyorsa: forum.donanimhaber.com

  • fff02561  (28.11.21 13:09:58)
@fff02561 ah hocam acele etmesem şu güzel linkini değerlendirecektim. Bu işlerde acemi olduk. Babamıza hediye olsun diye uğraştık. Nasip değilmiş. Ama burda yararlanacak arkadaşlar için senin verdiğin linklerin sonunda en iyi teklif herşey dahil (Smart Tv) ayda 40 lira www.beinconnect.com.tr burayı okuyan varsa benim gibi acele etmesin. biz yandın ayda 60 liradan:) .

  • myopati multi minicore  (28.11.21 15:06:44)
nasip değilmiş hocam çok da dert etme. 40 lira smart da iyimiş zaten bizim 19 liralık olan bitmiş galiba... hayırlı olsun size de

  • fff02561  (28.11.21 16:14:06)
bu sezonluk paketlerin yarım sezonluğu falan satışa çıkıyor mu? ligin ikinci yarısı satın alan adamda full sezon paket mi alıyor? genel bilgim olsun diye soruyorum.

  • myopati multi minicore  (28.11.21 19:11:41)