İstanbul saç ekimi

Bir yeri gözüme kestirdim. Ünlü bir estetik cerrahın açtığı, daha doğrusu ismini kullandırdığı bir yer. Fiyatı biraz uçuk. Sorum şu ki bu mevzuda neye göre karar vermeliyim? Tabi ki hakkında yazılan yorumları, şikayetleri falan okudum ama yine de burada size de sormak istedim. Başka yerde mesela 10.000 TL iken benim gözüme kestirdiğim yerde 20, 20 küsürlerde fiyat. Cevaplar için teşekkürler şimdiden...

Çok benzer işlem yapacaklar, deneyime para veriyorsun. Üçlü ikili greftleri nereye, ne sıklıkla, hangi yöne doğru yerleştirdikleri vs. saçın son görünümünü etkiliyor aslında. Fakat kişinin saç tipi, sonrasında bakımı, (alırsa) aldığı takviye vs. de etkiliyor. Saçın ön çizgisini doğal yapabiliyorlar mı buna bak, özellikle herkese tavsiye ettiğim "sacekimisonuclari" websitesinden yaptıranların süreçlerini oku. Millet başlangıçtan itibaren 6-7 ay paylaşıyor en az.

Doğal düzgün bir ekim yapabileceklerine inandıysan, ekibinin deneyimli olduğuna inanıyorsan (bir doktor planlama yapar ama 3-5 ekibi günde birer kişiye eker genelde, rasgele bir ekip sana geldiğinde iyi yapacak mı güvenmen lazım) İlla pahalı iyi olacak diye bir şey de yok bu arada. Ama fazla ucuzsa işkillen tabii.
  • nhk ni youkosu  (27.11.21 23:56:40)
sacekimisonuclari.com bu site çok işine yarayacaktır. Bu sürecin öncesi ve sonrasında aradığın herşeyin cevabı h orada bulabilirsin

  • goodyes  (28.11.21 01:55:52)