[]

Money gold uyesi var mi?

Migros'un money gold'una uye olan var mi?

Simdiye kadar sacma bir seydir diye bakmiyordum ama bakayim dedim, ayda 10 lira. E ben de alisverislerimi hep migros'tan yapiyorum. Bir faydasi olur mu acaba bana?


 
2-3 ay önce üye oldum ben, kişiselleştirilmiş indirimler yapıyor, bir de zaten sürekli sanal marketten alışveriş yapıyorum ve normalde özellikle yoğun saatler için teslimat ücreti var , gold üyesi olunca teslimat her koşulda (45 dakika teslimat, migros hemen de dahil) ücretsiz. 3 alışverişte aylık parasını çıkarıyor bu durumda.


  • kobuzchu kiz  (27.11.21 00:52:04) 
Ben sanal alisverisi ayda 2-3 kere yapiyorum ama markete surekli gidiyorum. Markette indirim olmaz mi acaba?


  • ahm1  (27.11.21 01:02:41) 
sanal marketten %50 indirimler dışında pek bişey kazandırmıyor. mesela bugün 2 kiloluk baldo pirinci %50 indirimli verdi.


  • false pretension  (27.11.21 01:55:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.