[]

telefonumla google fotoğraflar'dan foto atamıyorum

yeni telefonumla google fotoğraflar'dan foto atamıyorum. daha doğrusu eski fotoları atamıyorum.

google fotolarda sorun yok, görebiliyorum fotolarımı ama mesela letgo, mesela whatsapp gibi yerlerden foto atmaya çalışırken, telefonu değiştirmeden önceki fotoları görmüyor. eski fotoların ss'ini alıyorum, öyle atıyorum.

bu sorunu nasıl çözebilirim?

 
Google photos’taki fotoğrafları önce telefonun dahili hafızasına indirip o şekilde diğer uygulamalardan paylaşabilirsiniz.


  • orient blue  (26.11.21 23:37:52) 
Tesekkurler.

Peki bunu topluca yapmanin bir yolu var mi? Baktim ama bulamadim. Sadece tek tek fotolara girince indir secenegi gorebiliyorum.
  • ahm1  (27.11.21 00:14:34) 
Sol üst köşelerinde fotoyu tiklemek için bir simge olmalı, ona dokununca seçiyor. sonra tek tek ya da parmağınızı sürerek birden çok fotoyu seçip indirebilirsiniz.


  • orient blue  (27.11.21 01:11:30) 
Fotoğraflar dan paylaş dediğinizde otomatik olarak indiriyor zaten.


  • inheritance  (27.11.21 10:12:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.