[]

polonezköy, anadolu feneri, rumeli feneri, riva

haftasonu gidip sakin bi yerlerde dolaşmak için buralar uygun mu? sadece etrafta mı yürünüyor buralarda yoksa oturulacak çay bahçesi, restoran tadında yerler var mı? mangal filan yapılmayacak. kadıköy'den arabayla çıkışlı öneriler de alabilirim.
 
Polonezköy ve Riva fazla dolu olur... Tavsiyem Anadolufenerine ya da Mahmut Şevket Paşa köyüne gidin, hem manzara güzel hem de koy meydanında insaflı fiyata çay içer tost yaptırırsın, kimse de darlamaz. Hatta Mahmut Şevket Paşa köyünde güzel bir dondurmacı var, tavsiyemdir.


  • mahsus mahal  (27.11.21 17:13:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.