[]

döküm tava

aşağıdaki duyuruyu takipteydim, silinmiş.
et fiyatları malum, artık kırk yılda bir yiyebileceğiz, yediğimize değsin bari diyip döküm tava alalım dedik, hazır kapitalizmin köpeği olma zamanı da gelmişken fırsatları değerlendirelim.
makul fiyatlı (200-300 mesela) önerilerinize açığız.


 
Lava alin gecin direkt


  • bradshaw  (26.11.21 14:40:38) 
Instagram'da blackbear var, onun sattigi tavalar baya baya iyi. En son fiyatlarini bilmiyorum yeni zam yapmislardi :/ (trendyol hb vs'den satiyor)

Omurluk olmasi icin kaplamasiz almanizi oneririm. (Hecha, lava vs kaplamali hep)
  • fakyoras  (26.11.21 14:41:08 ~ 14:41:36) 
Silinen duyuruya verdiğim cevabı tekrar edeyim. Hecha'da şu an %60 indirim var, 900 liralık tava 300'lere düşüyor. Onlardan seçebilirsiniz.


  • kobuzchu kiz  (26.11.21 15:48:14) 
Daha önce Lava alıp çöpe atmış biri olarak ben de tavsiye bekliyorum.
Blackbear'a baktım ama istediğim boyutta yok. En az 30 cm istiyorum.
Bir de kaplamasız olduğunu nasıl anlayacağız? Hecha iyi midir, kötü mü yani?
  • Flaneur  (26.11.21 16:18:06) 
Hecha +1


  • primetime  (26.11.21 22:06:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.