[]

Ekşi sözlük

Ekşi sözlük için en iyi android uygulaması hangisi? Reklamsız ve kolay kullanım olan bir şey arıyorum. Ücretli olabilir. Hatta aylık abonelik ücreti bile olabilir. Hepsine açığım. Önerilerinizi beklerim.
 
ekşi sözlüğün kendi uygulaması dışında başka uygulamalar indirip de hesabını çaldırtmanı istemem veya bunun gibi şeyler.


  • killerbee  (26.11.21 14:30:37) 
eksicep var, gelistiricisi futurama son zamanlarda reklam koymaya basladi butce olmasi acisindan ama bence hala the best.


  • yoggi  (26.11.21 14:32:00) 
kesinlikle ekşicep. Başta çok karışık gelebilir ama bu alanda en iyisi bence. Reklam sadece altta banner olarak çıkıyor ve rahatsız etmiyor.


  • pispinti  (26.11.21 14:33:29) 
Ekşi sözlüğün kendi uygulaması eksicep'in getir götürünü bile yapamaz :)

Eksicep+10

Ekşi sözlüğün sahipleri, akıl etmemişken futurama yıllar öncesinden yapmıştı uygulamayı.
  • buffy de vampir sayılır  (26.11.21 15:25:04) 
Adblocklu haliyle browserda kusursuz bana kalırsa. App kullanmaya gerek yok. Samsung Browser'ın reklam bloklama özelliği olan bir versiyonunu kullanıyorum. Söylediğime pişman olmayayım çok memnunum böyle


  • bana kedicik derdi  (26.11.21 18:57:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.