[]

ikinci el telefon satarken dikkat edilecek bir şey

var mı? iphone olduğu için sıfırlayıp vereceğim. bu kağıda imza kimlik fotokopisiyle sattım vs. gibi şeyleri telefoncular istiyor ama bu alıcı telefoncu değil normal kullanıcı. isterse yapayım mı? kimlik fotokopisi vermem de ad soyad telefon yazarım en fazla. imza bile atmam.
 
sözleşme yapmayı alıcı ister genelde. çünkü satan kişi sonrasında çalıntı ihbarı yapabiliyor. karşı taraf isterse yapın bir şey olmaz.

bunun dışında kamera, hoparlör, arama, wifinin falan çalıştığını kontrol ettirin sonra bıdı bıdı yapmasın.
  • xrated  (25.11.21 16:36:21) 
El yazınla yazdığın Ad Soyad da imza sayılır uyandırayım.


  • lazor  (26.11.21 19:57:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.