[]

güncel implant fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

Tek diş için, yerli düşünmüyorum, azı diş. Ortalama ne kadar tutar sizce?
 
annem yaptirdi 6 ay once yerli.
1750.
ayni donem 2250 ve 1550 fiyat verenler de olmustu.
  • Kittie  (25.11.21 19:18:40) 
5 sene önce, implantın o çok para eden vidası, istanbul yusufpaşa civarında 400 euro idi. isviçre malıydı zannederim. ameliyat ve vidanın kaplama masrafını bilmiyorum.


  • comp  (25.11.21 19:49:26) 
2 ay kadar önce her şey dahil 5 bin tl idi. Şimdi artmıştır, artması bekleniyordu.


  • somethinginthewayshemoves  (27.11.21 02:39:50) 
Bu sıra ben de araştırdım, straumann’da karar kıldım kaplaması hariç 8bin tl. Ondan biraz daha düşük megagen var kore menşeili ama fiyatı hatırlayamadım. C-tech italyanmış, 5 civarıydı. Nucleoss var türk malı o da sanırım 4 civarıydı. Önemli olan o vidanın damağa adaptasyonu ve kemiğe kaynarken fire verme yüzdesi, onu iyice araştırın. Omnitech nucleoss’tan daha ucuz diye hatırlıyorum son olarak.


  • kulaktan dolma biber  (01.12.21 00:45:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.