[]

banka kartımı anneme verip kullandırtsam bir şey olur mu?

ayda 1000 tl harcarsam bi kısmı iade oluyor. anneme verip temassız harcama yaptırsam bişey olur mu? teşekkürler.
 
ne gibi bir şey olacak?


  • himmet dayi  (25.11.21 14:55:24) 
Bu zamana kadar dayak yiyip hapislerde çürüyeni görmedim ama siz yine de tedbirli olun nolur nolmaz.


  • Boris  (25.11.21 14:59:16) 
Bisi olmaz.


  • fakyoras  (25.11.21 16:10:00) 
şifre güvenliği olduğu için sorun çıkmıyor. ben kartlarımdan birini kız arkadaşıma verdim, 2 yıldır sorunsuz sürekli kullanıyor. bu güne kadar bir kişi bile isme bakmadı.


  • orpheus  (25.11.21 19:46:41) 
nolacak canim. sikayetci olunmadikca. ben eve gelen temizlikca ablaya bile veriyorum kartimi temizlik gunu evdeysem malzeme almaya gidicem diyor al karti istedigini al diyorum.


  • Kittie  (25.11.21 20:09:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.