[]

Deneme sürecinde istifa etmek hk.

Normal karşılanır mı? Henüz 3 hafta doldu. Tam aslında alışma sürecindeyim fakat olmayacak yani sevemedim işi. Bunu yöneticime,ik ya nasıl anlatabilirim? Gerekçe olarak ne söylemem uygun olur istifa hakkında?

Yeni iş falan da bulmadım, sadece burada çalışmak istemiyorum.


 
dostum stres yapma. al eline bir a4, yaz istifa dilekçeni ve götür yöneticine imzalat ve IK'ya ver. sadece onların değil, senin de deneme sürecin bu.


  • vampir akrep  (25.11.21 13:29:43 ~ 13:29:58) 
buraya yazdıklarını söyle işte.
"sevemedim, burada çalışmak istemiyorum. sizinle sıkıntım yok. bu iş bana uygun değil"

  • barankovan  (25.11.21 13:29:52) 
Deneme süresinin esprisi bu zaten. Sizin de onların da daha önceden çıkaracağını bildirmeden, ihbar etmeden günü gününe çıkarabilmesi.


  • Cesario  (25.11.21 13:36:04) 
Normal karşılanır. Hatta sormayabilirler bile. Hayırdır falan derler en fazla. Burada kendimi geliştiremeyeceğimi düşündüm diyebilirsin. Bence hemen karar verme.


  • dissendium  (25.11.21 13:40:35) 
Adı üstünde deneme süresi. İş sözleşmesi iki taraflıdır. Sizin de onları deneme hakkınız var. Kimseye verilecek hesabınız yok yani:) Alışamadım, beklediğim gibi çıkmadı diyerek gidebilirsiniz.

Ha işinizde iyiyseniz kalmanızı isterler, neden gidiyorsunuz diye deşmek isterler. Oralarda da yuvarlak konuşur geçiştirirsiniz. Ama bu kur oynaklığı varken Bir süre birçok şirket eleman alımlarını askıya alabilir. Kritik olmadığı sürece.

O yüzden çok çok sıkıntı yoksa idare edin iş bulana kadar
  • anten  (25.11.21 15:37:03 ~ 15:38:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.