[]

Severek gittiğiniz ocakbaşı(istanbul)

Yarın ankaradan arkadaşım gelecek ocakbaşına gidelim dedik. Eti güzel son zamanlarda gittiğiniz nereler var? Taksim hacıosman metro hattı yakını olsa iyi olur. Yada beşiktaş vs yani. 21 kebap iyiydi en son pandemi öncesi, nişantaşı altıbuçuk iyiydi, tahtasaraya yeni gittim iyi ama çok iş çıkışı kebapçısı geliyor bana. 4ten 4e giden oldu mu son zamanlarda?
 
Kurtuluş' taki Adana Ocakbaşı da hiç fena değildi. Ancak rezervasyon ile ilgili bilgi alın derim.


  • lüzumsuz adam  (25.11.21 12:10:45) 
beşiktaş ortaköy'ü geçince manzarası da güzel olan bir yer önerebilirim . geçen hafta gittik gayet güzeldi , tavsiye ederim .
Kuruçeşme Ali Ocakbaşı (Oligark içerisinde yer almaktadır)

  • devilone  (25.11.21 13:21:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.