[]

Kahvalti mekani tavsiyesi

Besiktas, kadikoy, karakoy, taksim civari tek basina kahvalti yapabilecegim bir yer ariyorum. Eskiden paroleye giderdim. Sabahlari acik bufesi olurdu, cok da kalabalik olmazdi. Rahat rahat takilirdim.

Onerilerinizi bekliyorum


 
www.instagram.com

geçen hafta burada kahvaltı yaptık arkadaşla. kahvaltısını beğendim. serpme kahvaltı değil de alternatif bir şeyler arıyorsanız öneririm. serpme kahvaltısı en az 2 kişilik ve biraz pahalı (kişi başı 86 TL'den 172 oluyor)
  • himmet dayi  (25.11.21 11:40:38) 
Moda'da Naga fena değil.

Bomonti'de de Batard' ı denemeni öneririm. French Toast özellikle :)
  • lüzumsuz adam  (25.11.21 16:26:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.