[]

Bir bankadan diğer bankaya döviz geçirme

En masrafsız nasıl olur? İlla nakit çekip götürüp öyle mi yatırıcaz?
 
aynen en masrafısızı elden yatırmak
aksi halde hem gönderdiğin hem de göndereceğin banka baya yüksek meblağlar çekiyor.
dün finanstan garantiye göndereyim dedim de garanti 100 dolar falan kesiyor dediler.
  • rentts  (25.11.21 11:51:51) 
Fiziksel olarak götürmek istemiyorsan tek yapabileceğin şey SWIFT. 2 gün kadar sürüyor. Para önce ABD'de bir bankaya gidiyor oradan hedef bankanın hesabına geliyor. Ciddi masrafı var ama meblağ büyükse o kadar da ölümcül değil.


  • normal esteban  (25.11.21 15:53:52) 
evet. bozup alsan kambiyo vergisi ve makas farkı ödersin.


  • xrated  (25.11.21 16:21:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.