[]

iphone 12 mini

düşer mi fiyatı bugün-yarın sizce? bu çılgın bilmem ne indirimlerinde
 
düşmez zam gelir hatta.


  • jelly bear  (25.11.21 11:39:55) 
zam gelir +1


  • himmet dayi  (25.11.21 11:59:13) 
imkansız


  • roket adam  (25.11.21 12:08:29) 
çok uzun zamandır takip ediyorum ben. 9.999 TL idi.

8.400 TL olduğunda motosiklete biniyordum. 3 saat süre vardı indirimin bitmesine ve "iyi ya 15 dk sonra evde olacağım alayım" dedim. eve 12 dk'da vardım. geldiğimde stoklar tükenmişti. stoğa girinciye kadar 9.500 TL oldu. sonra yaşananlar ortada, birkaç gündür yoktu şu an 9.999 TL görünüyor.

Samsung cihazlar henüz zam yemedi. Onlara bakıyorum, sırf bu durumda daha f/p görünüyorlar.
  • baldan kaymak  (25.11.21 13:37:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.