[]

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına Eşi Dahil Etme

Selam Romalılar,

Yeni bir işe gireceğim. Özel sağlık sigortası da yapıyorlar. Eşi dahil etmek için fark alıyorlar. Daha konuşmadık net, farklı şeyleri çözüyoruz. Kendi özel sağlık sigortasına eşini dahil edenler acaba ne kadar fark ödüyor? Öncesinde fikrim olsun diye size sorayım dedim.

Güzel bir gün olması dileğiyle

 
Merhaba Kartal Gözü,

aynı şekilde mayıs ayında yaptırdım 1575 TL ödedim, kredi kartına 8 taksit

bizim grup şirketi daha uygun olabilir tabi

detay istersen özel mesaj ile sorabilirsin.
  • xdenizx  (25.11.21 08:36:51) 
bizde eş ve/veya çocuk için yapılan TSS/ÖSS'lerin tamamı 10 taksit olacak şekilde maaştan kesiliyor.


  • kafa koparan manyak  (25.11.21 12:10:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.