[]

Hastaneden rapor almak için bahane ne sunulabilir?

Devlet hastanesine gittiğimde acilden rapor alma imkanım var mı? Durumumu anlatsam rapor yazarlar mı? Yoksa rahatsızlandım mı demem gerekir?
 
Aile hekimleri bu konuda daha anlayışlı olabilir. Akşam acilden yazdırmak yerine ertesi gün aile hekiminden yazdırsanız olmuyor mu?


  • zimbirik  (25.11.21 08:45:02) 
raporların eskiye göre daha çok incelendiği söyleniyordu. arkadaşıma rapor gerekiyordu; araya tanıdık sokarak bi doktora gitmişti; doktor ancak yazdığı reçeteyi alırsa rapor yazabileceğini söyledi. çünkü "raporu yazdırıyorlar ama ortada alınan bi ilaç yok. bu nasıl hastalık diye soruşturma yiyoruz" demiş..
madem böyle sahte bi rapor olayına gireceksiniz doktoru da düşünerek "dilerseniz ilaç yazın onları da alabilirim" diyebilirsiniz.

  • barankovan  (25.11.21 09:28:36) 
özel hastanelerde daha rahat olur. 10 günlük rapor sıkıntı olmaz. hele 2 3 günlük hiç olmaz.


  • renegade  (26.11.21 00:19:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.