[]

eksi elmalar (spoiler icerebilir)

bu filmde bir ara büyük kız devrimci adamla evleniyor mu 3 kere izledim, üçünde de uyuyakaldım, 4. yu izlemek istemiyorum
 
songül öden değil miydi büyük kız? o zaten ilk evlenen. köyden biri ile evleniyor. ama kocası içkisi vs mutlu olmuyor.

şükran ovalı köye gelen ziraat mühendisi mi neydi onu seviyor ama evlenemiyorlar tabi baba yüzünden. sonra adamın tayini çıkıyor gidiyor. şükran da yine köyden biri ile evleniyor. adama da şart koşuyor antalya'ya taşınmak için. antalya ya da deniz olan bir yer emin değilim.

farah en küçük. o da işte şükrü özyıldız'la sevgili gibi oluyor. sonra adam üniversiteye gidip devrimci oluyor. kız mektup yazıp gönderiyor ama şükrü devrimci adamın aşka meşke vakti olmaz deyip cevap yazmıyor.

sonra şükran antalya'ya taşınıp şehirli oluyor. anne babası ve farah yanına geliyor. anne ölüyor. baba alzaymır oluyor. farah da hiç evlenmeyip babasıyla ilgileniyor. sonra bir şekilde o ziraat mühendisi olan adamla karşılaşıyorlar. adam da evlenmiş, çocukları olmuş. bunları bahçesine davet ediyor. farah ve babası gidiyolar. adam meğer şükrüyü yani devrimciyi de çağırmış. farahla ikisi bi ağacın altında konuşurlarken film bitiyor.
  • elorelia  (25.11.21 08:14:08 ~ 08:17:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.