Filtre kahve makinesi önerisi

Şu iki modele baktım:

www.hepsiburada.com

www.amazon.com.tr

Kullanan eden? Ya da bu paraya değmez şu modeli al vs. önerilerinizi de bekliyorum.

Ben termos sevmiyorum evet sicak tutar ama bekleyen kahve kotu oluyor o yuzden de sicak kalmasinin bir anlami kalmiyor.

Tipini begendigini al onun disinda. Ben boschtan memnunum baya
  • floydian  (24.11.21 16:07:58)
Zamanlayıcısı olması falan çok önemli değilse bu kadar para vermeyin bence filtre kahve makinesine.

www.hepsiburada.com
Ailemin evinde bundan var, tabii ben seneler önce 200 küsür liraya almıştım, o ayrı.

Bir arkadaşım da Fakir alıp çok memnun kalmıştı. Şuydu galiba:
www.hepsiburada.com

Tipini beğendiğinizi alın +1
  • kobuzchu kiz  (24.11.21 16:34:20)
bizde bu var gayet memnunum:

www.amazon.com.tr
  • pispinti  (24.11.21 16:45:39)
(git:www.amazon.com.tr şu makine piyasaya göre uygun fiyatlı geldi gözüme. Hiç kullanmadım bilgim yok hakkında ama.

  • 1903 24  (24.11.21 17:03:08)
Uzun araştırmalarım sonunda geçen ay şunu aldım:
www.amazon.com.tr

Çok memnunum tavsiye ederim
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (24.11.21 18:36:49)
Geçen gün bitki çayı sordum ettim diye linç yedim burada :)
1600 lirayi demleme haznesi plastik ve muhtemelen BPA içeren bir şeye mi veriyorsunuz?

İlle plastik diyorsaniz ben 330 liraya Philips satiyorum Letgo'da :)
  • dreamnesiac  (24.11.21 19:17:52)
Delonghinin en ucuz modelini alın diyecektim ama o da 900 lira olmuş. Yukarıda linki verilen Philips iyi gözüküyor.

  • inheritance  (24.11.21 19:37:33)