[]

Bir kuruma mail

Bir kuruma ıslak imzalı bir mail atmam gerekiyor. Nasıl yapabilirim bunu? Evden çıkamıyorum bir süre. Telefonda camscanner var. Bir türlü kafam basmadı.

Maili nerede yazıp sonra ıslak imzalı olarak göndereyim?


 
Islak imza kalemle atılmış imzadır, mail ile ıslak imzalı dosya gönderilmez. Islak imzalı bir belgenin scan edilmiş halini istemişlerdir belki?


  • whoosie  (24.11.21 14:08:08) 
Islak imzalı belgeyi istiyorlarsa bunu posta yoluyla göndermeniz lazım. Islak imzalı belgenin taranmış halini istiyorlarsa Microsoft Lens uygulaması ile belgeyi taratıp PDF olarak gönderebilirsiniz. Ancak nihayetinde orijinal belgeyi de isteyeceklerdir.


  • himmet dayi  (24.11.21 14:10:03) 
Islak dediği heralde imzalı belgedir diye dusunuyorum. E-posta yoluyla gönderilecek.

Dilekçe olarak gönderilecek.

Mailin altına bir imza yerleştirsem olur sanırım.
  • basubadelmevt  (24.11.21 14:13:39) 
Islak imza öyle bir şey değil. Sen dilekçeyi elde yazacaksın. Üzerine tükenmez ya da pilot kalem ile imza atıp o belgenin fotoğrafını çekip göndereceksin. Mailin altında atılan imza ıslak imza olmaz.


  • himmet dayi  (24.11.21 14:18:37) 
ıslak imza sadece ve sadece zarfın içinde posta ile gönderilir. ıslak imza dediğiniz, bir kağıda kalemle ve kendi elinizle attığınız imzadır. bunun fotokopisini çektiğinizde artık ıslak imza değildir. telefonla ya da bir tarayıcı ile taradığınızda artık ıslak imza değildir.

benim tahminim, yazdığınız bir yazının altında tarama da olsa sizin imzanızı görmek istiyorlardır.

evde yazıcınız olmadığını varsayıyorum. yazıyı word'de yazın. imzanızı da herhangi bir boş kağıda atın, camscanner'la tarayın, taradığınız imzayı word dosyasında imza olması gereken yere koyun (sağından solun kırpmanız, resmi küçültmeniz gerekecektir)
  • co2s2  (24.11.21 15:28:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.