Logitech klavye temizleme

Arkadaşlar, Romalılar!
Şimdi ben iğnenin ucuna ıslak pamuk dolayıp tuş aralarına sokarak temizlik yapmaktan çok sıkılıyorum. Dedim ki sökeyim bir güzel temizleyeyim geri takayım. Hal bu ki vidaları çıkarınca tık tık açılacak sandım, yanıldım. Logitech'in sitesine baktım, kesinlikle açmayın garanti kapsamından çıkar diyor. Ama zaten geçen gün de ö tuşum takılı kalıyordu, şimdi de space bir basıyor bir basmıyor. Nasıl bozmadan açarım konulu bir tutorial arayayım mı? yoksa eski çileli usül ile mi temizleyeyim?

Modeli de LX 300, cordless.

öyle ince ince kasacağına elektrik süpürgesinin ucundaki dalgayı çıkarıp klavyeye tutsan? illa ayna gibi pırıl pırıl mı olması lazım?

  • hevipeyra  (06.06.10 20:49:36)
Ya evet, amacım tuşları tek tek söküp altta bi nane var mı diye bakıp pırıl pırıl yapmaktı :(

Elektrik süpürgesi tuşumun birini yutmasa her şey daha güzel olabilirdi, bir de onunla uğraştım değerli vaktimde :/
  • deliberte  (06.06.10 20:58:14 ~ 23:23:59)
eğer sadece tuşu söküp tamir edemiyorsan, o klavye çok zor adam olur.

  • desdinova  (07.06.10 01:59:52)
Klavyenin bir sorunu yok, temizlemek için sökecektim tamamını, sadece tuşu sökülmüyor çnkü logitech.

  • deliberte  (07.06.10 02:05:06)
benim klavyem de logitech g15 v2, tuşları sökülüyor.

  • desdinova  (07.06.10 04:01:28)
Peki nasıl söküyorsunuz tuşları? Bende sadece favourites elektrik süpürgesinin maks ayarı ile çıktı, gerisini nasıl yaparım diye aradım ama bulamadım.

  • deliberte  (07.06.10 04:14:36)
sanırım bu kelime bu durum için üretilmiş: kanırtarak.

  • desdinova  (07.06.10 21:28:59)