Tiras sonrasi urunleri?

Selam,

Tiras sonrasi urunleri kullaniyo musunuz-evetse hangisi? Diyelim ki sakal tirasi olunca azcik kanama oldu, kolonya surup devam mi ediyosunuz yoksa tiras sonrasi urunu mu suruyosunuz direkt?

Kac yildir tiras olurum hic tiras sonrasi urun kullanmadim. 30'a birkac ay kalmisken basliyim dedim :( yaslaniyoruz be duyuru...

Kanama- zaza cilt sapi
Tras sonrasi- proraso alkolsüz hassas cilter için.

Seboreik dermatit var. Olmasa alkollu after shave kullanirdim.

Kolonya alkollü olduğundan kurutur cildi. cilt türüne göre dikkat etmek lazım.
  • logisticsmanager  (23.11.21 19:20:13)
cerave nemlendirici suruyorum kalin bir tabaka. cok sik tiras olmuyorum gerci. onun haricinde "tiras urunu" diye satilan seyler uyduruk seyler, hizmet ettikleri herhangi bir amac yok. baslaman gereken bir sey degil. illa ki cilt bakimi yapma durtusu hissediyorsan gunes kremi kullan.

  • hot potato  (23.11.21 19:28:31 ~ 19:29:32)
Mühle şap taşı ve yves rocher balsam kullanıyorum. Şap taşını alalı 5 yıl oldu, neredeyse aynen duruyor. Zaten biten bir ürün değil, bu yüzden doğal olanı almak daha iyi.

muehle-shaving.com.tr

www.yvesrocher.com.tr
  • lancelot du lac  (23.11.21 20:34:11)