şu eliptik bisiklet nasıldır? (domyos el100)

ev tipi eliptik bisikletlerle ilgili genel şikayet bir süre sonra ses yapmalarıyla ilgili. linkteki bisiklet de görebileceğiniz üzere sitedeki en ucuz bisiklet.
buna değil de bir tık üst fiyattaki bisikletlere bakıyorum, aynı şikayetler onlarda da var. ki ses sorunu için de düzenli olarak vidaları sıkmanın çözüm yolu olduğunu söylüyorlar.
3000tl civarı bisikletlerde de aynı şikayet var. madem bu sınıfın hepsinde aynı şikayet var, neden bunun yerine 3000tl olanı alayım ki diye düşünüyorum. ki zaten şu an eliptik bisiklere 3000-4000tl gibi bir ücret veremem. amacım evde kendi kendime ufak ufak çalışmak. profesyonel bir sporcu zaten değilim.

sizce bu ürün alınır mı?

www.decathlon.com.tr

Eliptik bisiklette sesin fiyatla bir alakası yok. Düzgün kurulmuş ve kullanan kişiye uygun bir makinede sesin olmaması lazım. Fiyatı belirleyen yegane unsur volan ağırlığıdır. Bu makineyi kötülemek istemem ancak bi süre sonra olduğunuz yerde dizlerinizi kaldırıp indirdiğinizi hissedeceksiniz. 1.50 boyunda 60 kg değilseniz daha yüksek volan ağırlıklarına bakın.

  • dreamsandcolours  (23.11.21 00:47:34)