[]

Exxen neden içerik eklemiyor?

Ben anlamadım bu işi. Aldığımdan beri, ki 2 ay kadar oluyor, birkaç içerik haricinde ekleme olmadı. Haberim olmayan bir durum mu var, kapanıyor mu nedir??

- Gibi
- İlginç Bazı Olaylar
- Şeref Bey
- Adım Başı Kafe
- Bir Yeraltı Sit-com'u

gibi yapımlara geçen 2 ayda hiçbir ekleme yapılmadı.

- Leyla ile Mecnun
- Konuşanlar

gibi yapımlarda da rica minnet 1-2 bölüm eklendi.

Şimdi ben bi üyelik aldım ama yeni alanlar ne için alıyor, Acun ne yapmak istiyor? Bu iş tutmadı mı ki bölüm eklenmiyor?

Nedir yani??

 
Gibi'nin 10 bölümü 1. sezondu. Ondan devamı gelmiyor. 2. Sezon çekimleri yeni bitti. Bir kaç aya anca gelir.


  • ManikD  (22.11.21 23:23:19) 
Exxen'i ben de Gibi şöyle muhteşem böyle möhteşem yorumlarına kanıp aldım. Aynen iptal edicem bu nedenle bu ay.


  • dreamnesiac  (23.11.21 00:07:19) 
Ben bir tek ilginc bazi olaylar'i izledim ve cok kotuydu. Kimse izlemedigi icin devamini cekmiyorlardir. Belki digerleri de yeterince izlenmiyordur.


  • hlot  (23.11.21 01:03:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.