[]

SAP ve Saleforce sistemi ogrenmek

Ne kadar zor? Bir is gorusmem var ve soyle iki madde var:

Good understanding of SAP and Salesforce System.

Key user experience on SAP and Salesforce systems is highly preferred.

Bense hic SAP bilmiyorum. Stok planlamami vs hep excel'ler uzerinden yaptim veya her turlu seyi genel olarak. Bu bekledikleri nedir zor mudur? Bilmiyorum ama gosterin bir iki aya cozerim diyebilir miyim acaba? Kafam basar cabuk ogrenirim.

Acikcasi saleforce ne kadar zor olabilir ki diyorum ama dogru mu diyorum?

 
Yani bunu yazıyorlarsa SAP SD modüllerine hakim olmanı beklerler.

Sap öğrenilmesi zor bir şey değil heves ve zaman gerektirir. Basit bir kullanıcı olman SAP de sağlam biri öğretirse haftalarını alır. Ama ben üzerine koyacağım dersen sürekli araştırman gerekir.
  • kablelvuku  (22.11.21 22:12:08) 
Valla basvururken cok dikkat etmemisim, beynim iki maddeyi birlestirip sadece highly preferred olarak almis.


  • floydian  (22.11.21 22:19:35) 
1-2 aya demezsen sorun yok:)
Mülakatta kullanmadım ama istekliyim öğrenmeye denebilir.

  • dreamnesiac  (22.11.21 23:07:28) 
Sap i kendi kendine öğrenemezsin işte öğrenmen lazım. Salesforce için de videolar izleyebilirsiniz görüşmeye kadar. Gerçekten öğrenmek üç soet ayı alir


  • seyyar satıcı  (22.11.21 23:43:41) 
Salesforce da istedikleri tam olarak nedir? Admin mi, developer mı, consultant mı, marketing mi? Developer kısmı yazılım bilgisi isteyen biraz daha uzun dönemde halledilebilecek iş. Ben gökten zembille admin olarak sıfır bilgi ile çalışmaya başladım 2 ay sonra ileri seviye olan adminlik işlerini yapabiliyordum. Adminlik kolay, ordan buradan eğitim videoları ve bol pratik ile hemen halledilir. Kullanıcı dostu bir sistem zaten.

Meraklı olduğunuzu belli edip hemen kavrayacağınızı belli edersiniz. Bu tip sistemler işte öğreniliyor zaten.
  • jazzabel  (23.11.21 00:08:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.