[]

9KG Çamaşı Makinesi

Merhabalar,
Grundig GWM 91014 model çamaşır makinesi kullanıyorum. Ben harcanan enerji ve su boşa gitmesin diye makineyi doldurup öyle yıkıyorum ancak çamaşırı biriktirmek uzun sürüyor. Yarım yük modu gibi birşey de yok.
Öğrenmek istediğim, ben yarı yükle makineyi çalıştırsam gerekli suyu içerdeki çamaşıra göre alır mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.


 
Evet bildiğim kadarıyla modern makineler çamaşıra göre su alıyor. Bizim makinede çamaşır koyunca ağırlığı gösteriyor. Tabi terazi gibi tartmıyordur eminim, gösterdiği sayılar hep aynı. 2.5, 3.6, 4.3, 4.7 gibi... muhtemelen belli ağırlıklara göre programlanmış su alımı.


  • curukturpkokusu  (23.11.21 01:15:25) 
hızlı yıkama modu daha az kg çamaşıra göre olabilir (kullanım klavuzunda yazar)
tüketim olarak yakın değerdir ama

  • bir soru sorcam  (23.11.21 08:56:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.