[]

Çekmeköy'ün Hangi Mahallerinde Tek Yaşanabilir?

SB.

Toplu taşımaya çok uzak olmayan, tercihen etrafta cafe park market gibi yerlerin bulunduğu nereleri önerirsiniz?

Teşekkürler

 
Şile otoyoluna yakın istersen
1. Mimar Sinan Mahallesi
2. Hamidiye Mahallesi

Hem otoyola hem metroya yakın istersen
1. Madenler Mahallesi (Ümraniye olarak geçer)
2. Çamlık Mahallesi

Metroya ve Avm'ye yakın istersen Necip Fazıl metro durağı çevresi (Ümraniye olarak geçer) fakat cafe market çok yoktur burada. Çok fazla önermem.

Şahsi favorim Mimar Sinan Mahallesidir. Merkez mahalleleri genel olarak güvenlidir bazı ufak tefek yerleri dışında sorunlu tipler pek yoktur.
  • lappuntamento  (22.11.21 20:51:19 ~ 21:03:23) 
Mehmet Akif mahallesini atlamış @lappuntamento, metroya en yakın mahalledir Çamlık ile birlikte.

Ümraniye ilçe başlığı altında Necip Fazıl ve Madenler mahalle seçeneklerine de bakabilirsin ilan sıralamasında +1

Sancaktepe Meclis mahallesinin bir bölümü de Madenler meydanına, metroya cephedir. Haritadan bakılarak buradaki evlere de bakılabilir.
  • John Bloor  (23.11.21 11:05:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.