[]

kayıpsız/gecikmesiz pc'den tv'ye oyun stream etme

aynı ağa kablosuz olarak bağlı bir pc'den tv'ye oyun stream etmenin en iyi yolu nedir? steam link var mesela tv uygulaması fena değil ama kesinlike yarım saniyeden biraz daha az da olsa delay oluyor. kayıp durumu fena değil baya iyi hatta ama sanki direkt pc'de oynuyormuş kadar iyi olması için ne yapabilirim?
 
Hdmi kablosu:)


  • bana kedicik derdi  (21.11.21 22:40:09) 
abi en kolay yol o ama bi odadan salona hdmi kablo mu çekelim :)


  • floydian  (21.11.21 22:42:07) 
Kablosuz çözümlerde gecikmesiz olmaz. En iyisi steam link işte öyle düşün.


  • himmet dayi  (21.11.21 22:54:18) 
Ethernet bağlantısı ile steam link 4k çözünürlükte bile mükemmel sonuç veriyor. Kablosuz çözümler asla yaklaşamaz ama ethernet bir seçenek değilse en yakın alternatif 5ghz bir wifi ağı kurup, modemi tv'ye olabildiğince yakın bir yere kurmak ve en azından modem ile bilgisayar arasında ethernet bağlantısı sağlamak olur.

Ben şahsen üşenmedim kablo çektim, düzgün bir router edindim ve şimdi kullanıyorum düzenli olarak.
  • chavezding  (22.11.21 03:07:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.