[]

trafik cezasına itiraz kazanıldıktan sonraki süreç

babam gitmediği halde başka şehirden ttafik cezası yemişti. itiraz edince geçen sene kazandığını görmüştük uyaptan. fakat 1 seneyi geçmesine rağmen mahkeme kararı tebliğ edilmemiş ve ödediği cezayı geri alamamış bu yüzden. uyapa girdim karar duruyor sistemde. bu adam boşuna ödediği bu parayı nasıl geri alacak?
 
Cezayı vergi dairesine ödüyoruz o yüzden iadeyi de oradan alırız diye düşünüyorum. Bulunduğunuz yerdeki vergi dairesine dilekçe ile başvurun. Hatta interaktif vergi dairesinde Mahkeme tarafından iptal edilen trafik cezasını bildirme gibi bir ekran vardı sanki. Babanızın şifresi varsa interaktif vergi dairesini kurcalayın isterseniz.


  • bayc  (20.11.21 21:43:14) 
benim de başıma benzer bir şey geldi, MTV öderken ceza oradan düşüldüğünü gördüm.


  • goodz  (21.11.21 00:22:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.