[]

Binance doğrulama sorunları

Selamlar. Biri Binance global diğeri binance tr olmak üzere iki ayrı hesap açmaya çalışıyorum. Global hesabını tel no ile, binance tr hesabını mail adresiyle kaydettirdim. Fakat ikisinde de sorun yaşıyorum. Binance tr yi önce açmıştım, global hesabını doğrulatmak istediğim zaman doğrulatma başarısız diyor, sanırım aynı tc ile iki ayrı hesap açılamadığından? Binance tr de ise şifremi kabul etmiyor, doğrulama kodu da maile düşmüyor şifreyi sıfırlayamıyorum da. Aynı kişinin hem globalde hem binance tr de hesap açmasının bir yolu yok mu? Tek amacım tl paramla busd almak, al sat yapmayacağım sadece busd alıp saklamak istiyorum olduğu gibi. Global hesabıyla binance tr hesabını birbirine bağla sonra işlemleri globalden yap dediler. Cahilim kızmayın :)
 
Ayrı ayrı hesaplar açmayacaksın. Globalden hesap açıp BinanceTR ile bağlayacaksın.

Daha doğrusu BinanceTR'ye girince şuradaki 'Binance.com hesabı ile oturum açın' butonu ile oturum açacaksın.

i.ibb.co
  • himmet dayi  (19.11.21 11:54:03 ~ 11:55:41) 
ben de o hatayı yapmıştım. iki ayrı hesap açmayacaksın. birinden açıp bağlama yapacaktın. şimdi desteğe yazıp kapattırman lazım sanırım bir tanesini.


  • xrated  (19.11.21 12:30:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.